Labyrint designová kolekce interiéru

Kolekce Labyrint je jednou ze čtyř připravených kolekcí známých pod názvem Lavmi for Primalex. S kolekcí Labyrint můžete osvěžit například moderní interiéry v industriálním stylu. Celou kolekci si můžete prohlédnout nebo koupit v některé z 60-ti prodejen v ČR.

Labyrint-1.jpg

Barvy a doplňky z kolekce Labyrinth

Při navrhování této prémiové řady jsme se snažili ušetřit váš čas a připravili ucelenou kolekci Labyrint, která vám pomůže vytvořit harmonický interiér. Představujeme vám pečlivě sladěné barvy s tapetou, polštářem a svítidlem.
labyrint-svitidlo_lavmiforprimalex.jpg

Světlo

Svítidlo z kolekce Labyrint můžete přivést světlo do moderního interiéru v industriálním stylu a přidat energii tam, kde dosud třeba chyběla.


Rozměr: Ø 30 cm, výška 25 cm
Materiál: textil, plastová fólie, drátěná konstrukce
Barevnost: bílo-šedá

labyrint-tapeta_lavmiforprimalex.jpg

Tapeta

Kvalitní vliesová tapeta na zeď z kolekce Labyrint se bude skvěle vyjímat v moderním interiéru.


Rozměr: 0,53 x 10,05 m
Materiál: vlies (non-woven)
Barevnost: bílo-šedá

labyrint-polstar_lavmiforprimalex.jpg

Polštář

Polštář z kolekce White bude skvěle vyjímat v interiérech s industriálním vzhledem.


Rozměr: 30 x 25 cm
Materiál: textil, plast, drátěná konstrukce
Barevnost: červeno-bílá

Vybrané odstíny pro kolekci Labyrinth

white-kbelik.png

Vybírejte z odstínů naší prémiové interiérové řady Primalex Essence.

Primalex Essence je nová řada prvotřídních produktů pro vaše interiéry. Nabízíme vám omyvatelnou matnou a zároveň vysoce kryvou interiérovou barvu se snadnou aplikací, odolnou i proti občasnému kontaktu s parou a vodou.

Ve spolupráci s designerkou Sašou Dýckovou a Babetou Ondrovou jsme ze základní palety odstínů Primalex Essence vybrali právě ty odstíny, které s doplňky ladí a vytváří harmonický dojem.

Primalex Essence je barvou určenou pro malování stěn a stropů omítek i sádrokartonových příček v obytných interiérech. Svou vysokou mechanickou odolností jsou barvy vhodné také pro místnosti, kde dochází ke kontaktu s vodou a párou, jako jsou kuchyně a koupelny.

Interiérová omyvatelná barva

Hluboký mat

Vydatnost: 9 - 12 m2/l

Dostupná v balení: 1; 2,5; 4 a 10 l

Více technických informací zde www.primalex.cz

Další kolekce Primalex Essence

Rozhovor s Babetou Ondrovou

Autorka kolekce Lavmi for Primalex

Kdy jste si uvědomila, že barvy budou v mnoha podobách už trvalou součástí vašeho života?

Kreslila jsem odmala, a to skoro pořád, proto si asi moje máma mnohem dřív než já uvědomila, kam se bude můj život ubírat. Mně to došlo až později, když mě přijali na Střední uměleckou školu v Košicích a pak když mě vzali na UMPRUM do Prahy. Byl to jeden z mých nejšťastnějších dní! Přijali mne do ateliéru ilustrace k Jiřímu Šalamounovi, a i když můj dětský sen byl ilustrovat knížky, později jsem obor vyměnila za typografii a grafický design.

Jakou barvu byste použila pro popis vašeho aktuálního tvůrčího období?

Zelenou z kolekce White, protože se těším na jaro, hořčicovou z kolekce Elements, protože pracuji na corporate identity pro jednu kavárnu a tato barva tam hraje roli, a nakonec šedomodrou z kolekce White, protože se moc těším na tu lodičkovou tapetu!

 

Zobrazit celý rozhovor v katalogu Primalex Essence 

babeta.png